Takvim

Hakkımızda

Yetişkin Kravatları: Yetişkinlere yönelik üretim, toptan  olarak pazarlanmaktadır. Düz ya da çok çeşitli desenlerde üretim yapılmaktadır. Kumaş kalitesi, desen ve renkler müşterinin talebine göre belirlenmektedir. Arzu edenler için kutulu üretimimiz de vardır. Arzu eden firmalar kendi firma ya da marka adlarına üretim yaptırabilirler.                              

Personel Kravatları: Personelin şık tasarımlı, aynı renk ve desende kıyafetlerle işyerinde bulunması, o işyerinin imajını yükseltmekle doğru orantılıdır. Eğer siz de bizim gibi düşünüyorsanız, biz size çözüm ortağı olmaya hazırız.
 

Promosyon Kravatları: Yılbaşı, bayramlar, kuruluş yıldönümleri ve diğer önemli günlerde müşterileriniz, sevdikleriniz ve seçmenleriniz sizden özel hediyeler ve promosyonlar bekler. Bunun için kalıcı ama uygun fiyatlı bir armağan ancak kravat olabilir. Örneğin bir il, ilçe ya da beldede takılan kravatın marka etiketinde marka yerine, Belediye Başkanı’nın adının yazması bize göre oldukça güzel bir düşünce. Marka etiketine yazılacak yazı tamamen sizin tercihiniz. Tüm satışlarımız toptandır.Perakende satışımız yoktur.Bizimle iletişim kurmanızı bekliyoruz.!


                                                                              Levent ŞERİTÇİ

                                                                                0535 786 87 00

 

 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam17
Toplam Ziyaret74997
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.435232.5652
Euro34.707534.8466
Hava Durumu